Preprava tovaru Anglicko

Preprava tovaru Anglicko

Preprava tovaru Anglicko . Z Anglicka prepravujeme komponenty do firiem elektrotechnického zamerania ale zabezpečujeme aj napr. prepravu tovaru – elektroniky.

Preprava tovaru Anglicko

Preprava tovaru Anglicko

Big Ben a parlament
Hodinová veža bola postavená podľa návrhu architekta Sira Charlesa Barryho pri rekonštrukcii pôvodného Westministerského paláca, ktorý bol zničený pri rozsiahlom požiari v roku 1834. 93 metrov vysoká veža s hodinami ktorá sa týči na severo-východnom konci Westminsterského paláca alebo jej hlavný zvon (Big Ben), sa stala jedným z typických symbolov Londýna. Hlavný zvon má hmotnosť 13,762 ton a samotné srdce 203kg. Pôvodne bol naladený na tón E. Vo zvonici sa okrem hlavného zvonu Big Benu, nachádza štvorica menších zvonov, ktoré ohlasujú štvrťhodinu. Samotné hodiny sú povestné svojou presnosťou, napriek tomu že ich autor bol hodinár – amatér Edmund Backett.

Preprava tovaru Anglicko

Priemysel:

Británia je vysoko rozvinutý priemyslový štát, zamestnáva 34% obyvateľov v produktívnom veku. Takmer polovicu v strojárstve, kovovýrobe a dopravnom priemysle. Priemyslová výroba predstavuje 24% hrubého domáceho produktu. Rozvíja sa nová technológia, zatiaľ čo oceliarsky a textilný priemysel pomaly upadajú. Zamestnanosť v doprave sa stále zvyšuje. Stavebný priemysel naberá na význame.

Doprava:

Viac než 90% všetkých cestujúcich a 82% nákladnej dopravy využíva cesty.

Cestná sieť tvorí 362 357 km, z toho sú 3 147 km diaľnice.

Železničná sieť tvorí 37 740 km. Dĺžka tunelu La Manche činí 49,94 km.

Letecká doprava sa teší stále väčšej popularite.

Britské letiská vypravili v roku 1993 cez 89 mil. cestujúcich a cez milión ton nákladu. Londýn je najväčšie prístavné mesto.

Každej preprave venujeme osobitnú starostlivosť. Zabezpečujeme expresné prepravy pre výrobné podniky či už ide o malé náklady o veľkosti 1 až 10 euro paliet a hmotnosti 1,2 tony, ale taktiež kamiónové prepravy (FTL) 34 paliet/24t. Expresné prepravy väčšieho množstva materiálu prebiehajú v režime „dvojosádky“, to znamená s dvoma vodičmi. Pri takomto type prepravu vyžadujeme včasné avizovanie prepravy.

  Kontaktujte nás


  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.


  Súhlasím s tým, aby spoločnosť KATRANSPORT, s.r.o. spracúvala moje osobné údaje uvedené v kontaktnom formulári za účelom vybavovania zákazníckych podnetov a otázok. Som si vedomý/á svojich práv podľa GDPR resp. zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Viac informácii.  Služby

  Expresná preprava

  Expresná preprava je efektívny spôsob ako udržať výrobný proces v pohybe.

  Špedícia

  Výhodou špedície je že nieje obmedzená kapacitne ale využíva aj vozové parky našich spoľahlivých dopravných partnerov.

  Zberná služba

  V rámci zbernej služby zabezpečujeme prepravu malých zásielok prevažne s hmotnosťou do 5000kg.

  Nadrozmerná preprava

  Zabezpečíme prevoz nadrozmerných a nadmerne ťažkých predmetov v rámci Slovenskej republiky i mimo nej.

  Námorná preprava

  Námorná preprava je efektívny spôsob dopravy pre časovo nenáročné zásielky. Zabezpečujeme celo kontajnerové (FCL)a čiastočné (LCL) prepravy.

  Prečo my?

  Nadštandardné pripoistenie tovaru

  Prepravný trh niekedy vyžaduje poistenie tovaru mimo základného režimu. V KATRANSPORT s.r.o. ponúkame nadštandardné pripoistenie tovaru vysokej hodnoty alebo zásielok s nízkou hmotnosťou a relatívne vysokou cenou. Pri medzinárodnej preprave je tovar dopravcom...

  Profesionálny prístup

  Každej preprave venujeme rovnakú pozornosť s kvalitným servisom. Postup pri vyriešení dopytu sa nemení. Nerozlišujeme prepravy na lukratívne a menej lukratívne. Expresným a nadrozmerným prepravám venujeme zvýšenú pozornosť pre ich náročnosť.

  24hodinová dostupnosť

  24hodinová dostupnosť sa stala samozrejmosťou pri expresných prepravách. Naši klienti si môžu na čísle +421 915 645 400 kedykoľvek preveriť stav časovo náročnej zásielky.

  Modernizujeme

  Okamžité riešenie pre vašu požiadavku. Technológie, ktoré prepravný trh ponúka začleňujeme do praxe v čo najkratšom čase. To nám dáva náskok. Znižujeme čas medzi zadaním a vybavením dopytu na minimum. Štandardom je GPS - systém sledovania polohy vozidla. Následne na...

  Novinky

  Zakázané predmety pri preprave tovaru

  Zakázané predmety: Ktoré zásielky prepravná spoločnosť neprevezme? Našou prepravnou službou môžete poslať široké spektrum tovaru a predmetov. Sú...