Expresná preprava

Expresná preprava

Expresná preprava

Expresná preprava je efektívny spôsob ako udržať výrobný proces v pohybe.

Touto formou prepravy doručíme Váš tovar v rámci Európy do 12 – 48 hodín v závislosti od destinácie.

Ako jedna z mála spoločností ponúkame expresnú prepravu každého druhu od 0,1 – 24.000kg.

Expresným prepravám každého druhu sa úspešne venujeme už viacero rokov. Našimi klientmi pri tomto type prepráv sú väčšinou výrobne podniky podieľajúce sa na výrobe tovaru pre automobilové spoločnosti tzv. automotive segment, podniky ktorých produkty podliehajú rýchlej skaze, chemické spoločnosti a iné.

Malé expresné zásielky do 1500 kg doručujeme ktorýkoľvek deň v roku bez ohľadu na to či je víkend alebo sviatok. Na ten typ prepráv sú najčastejšie využívané dodávky s plochou 5 až 10 euro paliet a o váhe zasielky do 1,5 tony.

Pri zvýšených nárokoch na čas dodania realizujeme aj prepravu malými vozidlami typu „pick-up“. Pri tomto druhu prepravy dokážeme v závislosti od vzdialenosti skrátiť prepravný čas o niekoľko hodín a tím ušetriť našim zákazníkom finančné prostriedky za prerušenie dodávky materiálu.

Pre náročnejších klientov ponúkame expresné prepravy s kontrolovanou teplotou vhodné na prevoz potravín kde je požadovaná nižšia teplota alebo naopak na prevoz materiálu vyžadujúceho ohrev.

Expresná preprava v krajinách: AlbánskoAnglickoBelgickoBosna a HercegovinaBulharskoChorvátsko, Česko, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovinsko, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, TalianskoTurecko.

Samozrejmosťou pri každej preprave je poistenie prepravovaného tovaru v rámci dohody CMR. Viac o poistení a nadštandardnom pripoistení nájdete v sekcii nadštandardné pripoistenie tovaru.


Kontaktujte nás


Súhlasím s tým, aby spoločnosť KATRANSPORT, s.r.o. spracúvala moje osobné údaje uvedené v kontaktnom formulári za účelom vybavovania zákazníckych podnetov a otázok. Som si vedomý/á svojich práv podľa GDPR resp. zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Viac informácii..