Expresná preprava

Expresná preprava je efektívny spôsob ako udržať výrobný proces v pohybe.

Touto formou prepravy doručíme Váš tovar v rámci Európy do 12 – 48 hodín v závislosti od destinácie.

Ako jedna z mála spoločností ponúkame expresnú prepravu každého druhu od 0,1 – 24.000kg.

Expresným prepravám každého druhu sa úspešne venujeme už viacero rokov. Našimi klientmi pri tomto type prepráv sú väčšinou výrobne podniky podieľajúce sa na výrobe tovaru pre automobilové spoločnosti tzv. automotive segment, podniky ktorých produkty podliehajú rýchlej skaze, chemické spoločnosti a iné.

Malé expresné zásielky do 1500 kg doručujeme ktorýkoľvek deň v roku bez ohľadu na to či je víkend alebo sviatok. Na ten typ prepráv sú najčastejšie využívané dodávky s plochou 5 až 10 euro paliet a o váhe zasielky do 1,5 tony.

Pri zvýšených nárokoch na čas dodania realizujeme aj prepravu malými vozidlami typu „pick-up“. Pri tomto druhu prepravy dokážeme v závislosti od vzdialenosti skrátiť prepravný čas o niekoľko hodín a tím ušetriť našim zákazníkom finančné prostriedky za prerušenie dodávky materiálu.

Pre náročnejších klientov ponúkame expresné prepravy s kontrolovanou teplotou vhodné na prevoz potravín kde je požadovaná nižšia teplota alebo naopak na prevoz materiálu vyžadujúceho ohrev.

Expresná preprava v krajinách: AlbánskoAnglickoBelgickoBosna a HercegovinaBulharskoChorvátsko, Česko, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovinsko, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, TalianskoTurecko.

Samozrejmosťou pri každej preprave je poistenie prepravovaného tovaru v rámci dohody CMR. Viac o poistení a nadštandardnom pripoistení nájdete v sekcii nadštandardné pripoistenie tovaru.

  Kontaktujte nás


  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.


  Súhlasím s tým, aby spoločnosť KATRANSPORT, s.r.o. spracúvala moje osobné údaje uvedené v kontaktnom formulári za účelom vybavovania zákazníckych podnetov a otázok. Som si vedomý/á svojich práv podľa GDPR resp. zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Viac informácii.  Služby

  Špedícia

  Výhodou špedície je že nieje obmedzená kapacitne ale využíva aj vozové parky našich spoľahlivých dopravných partnerov.

  Zberná služba

  V rámci zbernej služby zabezpečujeme prepravu malých zásielok prevažne s hmotnosťou do 5000kg.

  Nadrozmerná preprava

  Zabezpečíme prevoz nadrozmerných a nadmerne ťažkých predmetov v rámci Slovenskej republiky i mimo nej.

  Námorná preprava

  Námorná preprava je efektívny spôsob dopravy pre časovo nenáročné zásielky. Zabezpečujeme celo kontajnerové (FCL)a čiastočné (LCL) prepravy.

  Prečo my?

  Nadštandardné pripoistenie tovaru

  Prepravný trh niekedy vyžaduje poistenie tovaru mimo základného režimu. V KATRANSPORT s.r.o. ponúkame nadštandardné pripoistenie tovaru vysokej hodnoty alebo zásielok s nízkou hmotnosťou a relatívne vysokou cenou. Pri medzinárodnej preprave je tovar dopravcom...

  Profesionálny prístup

  Každej preprave venujeme rovnakú pozornosť s kvalitným servisom. Postup pri vyriešení dopytu sa nemení. Nerozlišujeme prepravy na lukratívne a menej lukratívne. Expresným a nadrozmerným prepravám venujeme zvýšenú pozornosť pre ich náročnosť.

  24hodinová dostupnosť

  24hodinová dostupnosť sa stala samozrejmosťou pri expresných prepravách. Naši klienti si môžu na čísle +421 915 645 400 kedykoľvek preveriť stav časovo náročnej zásielky.

  Modernizujeme

  Okamžité riešenie pre vašu požiadavku. Technológie, ktoré prepravný trh ponúka začleňujeme do praxe v čo najkratšom čase. To nám dáva náskok. Znižujeme čas medzi zadaním a vybavením dopytu na minimum. Štandardom je GPS - systém sledovania polohy vozidla. Následne na...

  Novinky

  Zakázané predmety pri preprave tovaru

  Zakázané predmety: Ktoré zásielky prepravná spoločnosť neprevezme? Našou prepravnou službou môžete poslať široké spektrum tovaru a predmetov. Sú...