O nás

cooperation

KATRANSPORT s.r.o. so sídlom v Poprade poskytuje prepravné služby od roku 2008.

Cieľom je ponúkať kvalitné prepravné služby s kompletným poradenstvom v rámci Európy i mimo nej. Spoločnosť začínala pôvodne s prepravou malých časovo náročných zásielok. Postupom času sme sa pretransformovali na spoločnosť, ktorá ponúka kompletné portfólio služieb v doprave. Prepravíme časovo náročnú zásielku rôznej veľkostí a váhy, ale taktiež kusové zásielky kde nie je požiadavka na rýchle dodanie a v primeranej cene prepravy.

Náš vývoj nechceme zastaviť a preto sa snažíme do našej spoločnosti v čo najkratšom čase začleniť technologické vymoženosti dnešnej doby. Či už určiť pozíciu Vášho tovaru systémom GPS alebo on-line riešenie šité na mieru pomocou nášho vlastného informačného systému.

Uprednostňujeme moderný prístup. Radi sa stretneme s každou reakciou klienta či už ide o pozitívny alebo negatívny podnet. Reakcie a pripomienky od našich klientov nám vždy ukázali a aj dnes ukazujú akým smerom sa vybrať a ako pracovať rýchlejšie a efektívnejšie. Pomáhate nám hľadať kde sú naše rezervy a za to sme vám vďační.

Dlhoročné skúsenosti pri budovaní obchodných vzťahov nás naučili stavať na kvalite a nie na kvantite. Sme proklientsky orientovaní a veríme, že čas venovaný spokojnosti klienta a dôkladného riešenia každej i negatívnej pripomienky nám pomôže vybudovať dlhoročné a kvalitné vzťahy.

 

Veríme, že novým klientom máme čo ponúknuť a stálu klientelu vieme vždy milo prekvapiť.