Kamiónová preprava

Kamiónová preprava

Kamiónová preprava – Celo-vozová kamiónová preprava je najefektívnejší spôsob pozemnej prepravy v prípade keď ako klient disponujete dostatočným množstvom materiálu na prevoz.

Kamiónová preprava / V rámci Európy doručíme Váš tovar do 48-72 hodín v závislosti od destinácie.

Možnosti kamiónovej prepravy:

a) KLASICKÁ

b) CHLADENÁ / MRAZENÁ 

c) PREPRAVA NEBEZPEČNÝCH VECÍ – ADR

Kamiónová preprava v krajinách: Albánsko, Anglicko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česko, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovinsko, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko a Turecko.

Kamiónová súprava poskytuje objem 85 m3 – 100 m3 inak povedané je možné do nej naložiť 34 paliet o výške 2600 mm až 3000 mm. Dĺžka návesu je 13,6 metra, v prípade potreby naloženia z hora – za pomoci žeriavu alebo z boku pri naložení vysokozdvižným vozíkom poskytujeme návesy s rolovacou plachtou. V prípade väčšieho množstva tovaru vieme poskytnúť veľko-objemové súpravy s objemom 120 m3 a ložnou plochou 38 paliet. Súpravy sú schopné taktiež prepravovať ako kamiónový náves hmotnosť až 24t. Iná forma pozemnej prepravy je tiež nadrozmerná preprava viac v sekcií Nadrozmerná preprava.

  Kontaktujte nás


  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.


  Súhlasím s tým, aby spoločnosť KATRANSPORT, s.r.o. spracúvala moje osobné údaje uvedené v kontaktnom formulári za účelom vybavovania zákazníckych podnetov a otázok. Som si vedomý/á svojich práv podľa GDPR resp. zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Viac informácii.  Služby

  Expresná preprava

  Expresná preprava je efektívny spôsob ako udržať výrobný proces v pohybe.

  Špedícia

  Výhodou špedície je že nieje obmedzená kapacitne ale využíva aj vozové parky našich spoľahlivých dopravných partnerov.

  Zberná služba

  V rámci zbernej služby zabezpečujeme prepravu malých zásielok prevažne s hmotnosťou do 5000kg.

  Nadrozmerná preprava

  Zabezpečíme prevoz nadrozmerných a nadmerne ťažkých predmetov v rámci Slovenskej republiky i mimo nej.

  Námorná preprava

  Námorná preprava je efektívny spôsob dopravy pre časovo nenáročné zásielky. Zabezpečujeme celo kontajnerové (FCL)a čiastočné (LCL) prepravy.

  Prečo my?

  Nadštandardné pripoistenie tovaru

  Prepravný trh niekedy vyžaduje poistenie tovaru mimo základného režimu. V KATRANSPORT s.r.o. ponúkame nadštandardné pripoistenie tovaru vysokej hodnoty alebo zásielok s nízkou hmotnosťou a relatívne vysokou cenou. Pri medzinárodnej preprave je tovar dopravcom...

  Profesionálny prístup

  Každej preprave venujeme rovnakú pozornosť s kvalitným servisom. Postup pri vyriešení dopytu sa nemení. Nerozlišujeme prepravy na lukratívne a menej lukratívne. Expresným a nadrozmerným prepravám venujeme zvýšenú pozornosť pre ich náročnosť.

  24hodinová dostupnosť

  24hodinová dostupnosť sa stala samozrejmosťou pri expresných prepravách. Naši klienti si môžu na čísle +421 915 645 400 kedykoľvek preveriť stav časovo náročnej zásielky.

  Modernizujeme

  Okamžité riešenie pre vašu požiadavku. Technológie, ktoré prepravný trh ponúka začleňujeme do praxe v čo najkratšom čase. To nám dáva náskok. Znižujeme čas medzi zadaním a vybavením dopytu na minimum. Štandardom je GPS - systém sledovania polohy vozidla. Následne na...

  Novinky

  Zakázané predmety pri preprave tovaru

  Zakázané predmety: Ktoré zásielky prepravná spoločnosť neprevezme? Našou prepravnou službou môžete poslať široké spektrum tovaru a predmetov. Sú...