Kamiónová preprava

Kamiónová preprava – Celo-vozová kamiónová preprava je najefektívnejší spôsob pozemnej prepravy v prípade keď ako klient disponujete dostatočným množstvom materiálu na prevoz.

Kamiónová preprava / V rámci Európy doručíme Váš tovar do 48-72 hodín v závislosti od destinácie.

Možnosti kamiónovej prepravy:

a) KLASICKÁ

b) CHLADENÁ / MRAZENÁ 

c) PREPRAVA NEBEZPEČNÝCH VECÍ – ADR

Kamiónová preprava v krajinách: Albánsko, Anglicko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česko, Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovinsko, Srbsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko a Turecko.

Kamiónová súprava poskytuje objem 85 m3 – 100 m3 inak povedané je možné do nej naložiť 34 paliet o výške 2600 mm až 3000 mm. Dĺžka návesu je 13,6 metra, v prípade potreby naloženia z hora – za pomoci žeriavu alebo z boku pri naložení vysokozdvižným vozíkom poskytujeme návesy s rolovacou plachtou. V prípade väčšieho množstva tovaru vieme poskytnúť veľko-objemové súpravy s objemom 120 m3 a ložnou plochou 38 paliet. Súpravy sú schopné taktiež prepravovať ako kamiónový náves hmotnosť až 24t. Iná forma pozemnej prepravy je tiež nadrozmerná preprava viac v sekcií Nadrozmerná preprava.

Kamiónová preprava

Kamiónová preprava

 


Kontaktujte nás


Súhlasím s tým, aby spoločnosť KATRANSPORT, s.r.o. spracúvala moje osobné údaje uvedené v kontaktnom formulári za účelom vybavovania zákazníckych podnetov a otázok. Som si vedomý/á svojich práv podľa GDPR resp. zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Viac informácii..