Špedícia

špedícia sa zaoberá dovozom, vývozom a vnútroštátnymi prepravami tovaru od dodávky cez veľké nákladné vozidlá (7,5t , 12t), kamiónovou dopravou až po nadrozmerné náklady. Zaoberáme sa prepravou tovaru v rámci celej Európy. Našou prioritou je vybaviť každú požiadavku zákazníka. Výhodou špedície je že nieje obmedzená kapacitne ale využíva aj vozové parky našich spoľahlivých dopravných partnerov.

 

špedícia

Špedičné služby na území celej Európy

Nešpecializujeme sa na určite štáty, našou snahou je vybaviť každú požiadavku zákazníka avšak najviac prepráv je realizovaných zo štátov európskej únie ako: Taliansko, Česko a Nemecko.

Váš dopyt sa snažíme vybaviť v čo najkratšom čase
Poskytuje komplexný servis od naloženia až po odovzdanie tovaru zákazníkovi.
S otázkami týkajúcimi sa našej dopravno-špedičnej činnosti nás môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Našim cieľom je,
neustále skvalitňovať ponúkané služby a to hlavne servisom pre zákazníkov. Za kvalitou a spokojnosťou zákazníka stoja dlhoročné skúsenosti v oblasti dopravy.


Kontaktujte nás


Súhlasím s tým, aby spoločnosť KATRANSPORT, s.r.o. spracúvala moje osobné údaje uvedené v kontaktnom formulári za účelom vybavovania zákazníckych podnetov a otázok. Som si vedomý/á svojich práv podľa GDPR resp. zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Viac informácii..